15 родин учасників АТО з Черкас отримали документи на нові оселі

21 родина учасників АТО з області цього тижня отримала документи на нові оселі, серед них 15 – наші черкаські воїни. Це стало можливо завдяки підтримці міської та обласної влади, які третій рік поспіль фінансують Програму забезпечення житлом учасників АТО. Загалом за цей час на умовах пільгового кредитування тридцять родин черкаських захисників отримали власні квартири.
15 родин учасників АТО з Черкас отримали документи на нові оселі

– Приємно, що Черкаси – у лідерах з вирішення питання забезпечення житлом учасників АТО. Адже є спільна позиція та підтримка з боку особисто міського голови Анатолія Бондаренка, виконавчого комітету та депутатського корпусу. Так, на 2019 рік в міському бюджеті закладена рекордна сума - 19 мільйонів гривень на забезпечення житлом учасників АТО. Тоді як у попередні роки ця сума сягала понад 10 мільйонів, – розповів заступник міського голови Ігор Волошин.

За його словами, згідно з умового пільгового кредитування, учасники АТО, які отримали таке житло, в середньому щомісяця мають сплачувати по кредиту одну-дві тисячі гривень, що зараз значно дешевше, ніж винаймати житло. Тим паче – це інвестиція у власне житло.
01.02.2019 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter