САД: На автошляхах Черкаської області розпочато роботи з водовідведення

САД: На автошляхах Черкаської області розпочато роботи з водовідведення За інформацією САД у Черкаській області, на автодорогах державного значення Черкаської області продовжуються роботи з ліквідації засніженості та слизькості на дорогах. За прогнозами синоптиків, у найближчі дні в області очікується значне потепління, яке сприятиме таненню снігового покриву. У зв’язку з цим, на автошляхах області розпочалися роботи із водовідведення з поверхні проїзної частини для уникнення перезволоження конструктивних елементів доріг. Роботи з водовідведення та очищенню від снігу проводяться і на штучних спорудах (мостах та шляхопроводах) на автошляхах області.

За повідомлення Черкаського обласного гідрометцентру, січень закінчується з висотою снігу 40-50 см, що у 4-5 разів вище норми та значними запасами води у снігу, які на сьогодні 80-130 мм – це найбільші запаси води у снігу за останні 30 років, що є рідкістю для Черкащини. В останнє такі запаси вологи спостерігалися у 2010 р.

Минулої доби та сьогодні вночі на ліквідації засніженості та слизькості на дорогах загального користування державного значення працювало понад 50 одиниць спецтехніки та механізмів підрядних організацій Служби автомобільних доріг у Черкаській області. За ніч на обробку дорожнього покриття використано понад 150 тонн піщано-соляної суміші. Особлива увага приділяється автошляхам міжнародного значення – М-05 Київ-Одеса та М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка.

Станом на ранок 29 січня у Черкаській області забезпечено проїзд автотранспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення (міжнародного, національного та регіонального), без заторів та обмежень. Всі дорожні підрозділи працюють у посиленому цілодобовому режимі роботи, виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється їх обробка протиожеледними матеріалами, виконуються роботи з водовідведення. Також проводяться роботи із очищення від снігу узбіч, зупинок громадського транспорту, майданчиків для відстою транспортних засобів та влаштовуються дренажні канали для відведення вологи.
29.01.2019 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter