Тому що...Уманський регіонал Качан за 2,15 млн. грн. ремонтуватиме фасад Уманського педуніверситету

Тому що...Уманський регіонал Качан за 2,15 млн. грн. ремонтуватиме фасад Уманського педуніверситету Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини 16 листопада уклав угоду з ТОВ «Будпроектіндустрія» на капітальний ремонт фасаду та покрівлі безкупольної частини свого навчального корпусу №1. Вартість угоди склала 2,15 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Тендер проведено за неконкурентною процедурою «закупівля у одного учасника», що обґрунтували з посиланням на лист Управління містобудування та архітектури Уманської міської ради від 18 жовтня таким чином: «для покращення естетичного вигляду міста необхідно провести ряд робіт з благоустрою території та опорядження фасадів. Будівля в якій розміщується педагогічний університет у м.Умані головним фасадом зорієнтована на центральну вулицю міста і потребує опорядження».
Разом з тим в документації не наведено жодних причин, чому на отримання підряду не проводиться відкритий конкурс і чому для виконання робіт обрали саме «Будпроектіндустрю».
Власником ТОВ «Будпроектіндустрія» через ланцюжок інших фірм є Володимир Качан, депутат Уманської районної ради від Партії регіонів, повідомляють Наші Гроші.
26.11.2012 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter