Учора Черкаси прибирали від снігу понад 40 одиниць снігоочисної техніки

Учора Черкаси прибирали від снігу понад 40 одиниць снігоочисної техніки За інформацією міськради Черкас, вчора на вулицях обласного центру працювало понад 40 одиниць снігоприбиральної техніки.

З них - близько 30 одиниць техніки КП «ЧЕЛУАШ» та підрядної організації від ночі розчищають автошляхи, спуски, підйоми, мости, естакади.

Аби запобігти утворенню ожеледі і, так званих, «накатів» на автошляхах, їх обробляють сіллю та соляними розчинами.

Тоді як прилеглі території прибирає техніка Служб утримання будинків міста. Загалом на розчищення дворів та внутрішньодворових проїздів задіяно 11 одиниць техніки та понад 200 двірників КП «Соснівська СУБ» та КП «Придніпровська СУБ».

Начальник управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Черкаської міської ради Сергій Отрешко зауважив, що фінальна розчистка міста від снігу відбудеться вже цієї вночі після закінчення снігопаду. Тоді як впродовж дня комунальники докладають усіх зусиль, аби за наявних ресурсів підтримувати проїжджі частини у більш-менш належному стані.

За його словами, ускладнюють прибирання прибудинкових територій та автошляхів залишений транспорт біля під’їздів та обабіч доріг. Через це спеціалізована техніка подекуди не може розчистити проїжджі частини у повному обсязі.
24.01.2019 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter