Найближчим часом ЦНАПи буде створено в 11 ОТГ Черкащини

Найближчим часом ЦНАПи буде створено в 11 ОТГ Черкащини Як інформують у Черкаській облраді, наприкінці січня команда NIRAS Sweden AB, виконавці Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою», розпочне співпрацю з громадами – учасницями першого раунду створення та модернізації Центрів надання адміністративних послуг, відповідно до технічних завдань, розроблених експертами Програми.

У рамках першого раунду 112 громад з усіх куточків України отримали технічні завдання для створення належних ЦНАП за підтримки Програми. Згідно цих завдань, у 59 громадах буде створено новий ЦНАП, а у 53 – модернізовано вже існуючий. Серед них у шести громадах запрацюють мобільні ЦНАП, у 26 громадах – спільні ЦНАП громади та району, 5 Центрів буде створено на основі договорів про міжмуніципальне співробітництво, а в 73 населених пунктах буде відкрито віддалене робоче місце ЦНАП.

Технічні завдання передбачають інституційну підтримку для всіх 112 громад та фізичну для 101 громади. Понад 10 500 годин інституційної підтримки та тренінгів, більше 1 000 одиниць техніки та 10 000 одиниць меблів отримають громади-учасниці першого раунду Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адмінпослуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

Виконавці Програми нагадують, що прийом заявок на участь у третьому, передостанньому раунді фази впровадження, триває до 31 січня. Важливо, що в цьому раунді відбору участь можуть брати ОТГ, в тому числі з центром у місті обласного значення, з чисельністю понад 50 тисяч мешканців. В рамках третього раунду відбору буде відібрано до 150 Учасників.

До слова, на сьогодні у Черкаській області ЦНАПи створено у 5 ОТГ – Білозірській, Єрківській, Мокрокалигірській, Шполянській та Набутівській. Незабаром такі ж Центри мають з'явитись ще в 11 громадах, де на разі працюють над технічними завданнями в рамках Програми.
23.01.2019 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter