У Черкасах відзначили день Соборності України

Як інформують у міськраді Черкас, символічні квіти в знак пам’яті, пошани та вдячності усім, хто віддав свої життя на шляху до незалежності нашої держави, сьогодні в День Соборності поклали до пам’ятнику Борцям за волю України, що на площі Слави.

В урочистостях взяли участь керівництво міської та обласної влади, військові, ветерани та громадськість міста.
У Черкасах відзначили день Соборності України

Заступник міського голови Людмила Бордунос привітала всіх українців з цим величним днем в історії державотворення. А також нагадала, що саме сьогодні наша держава відзначає 100-річчя підписання Акту злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

У Черкасах жителі і гості нашого міста символічним живим ланцюгом єднання засвідчать свою підтримку цілісності Україні, таким чином долучившись до загальнодержавної акція з нагоди Дня Соборності.

Запрошуємо сьогодні, 22 січня о 12-00 всіх прийти на Соборну площу та долучитися до створення символічного ланцюга єднання, взявши один одного за руки.

22 січня 1918 року перший український парламент – Українська Центральна Рада – Четвертим універсалом проголосив незалежність Української Народної Республіки.

Через рік – 22 січня 1919-го – на Софійській площі урочисто проголосили об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Українську державу.
22.01.2019 14:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter