Білозірська ОТГ стала першою в Україні, хто почав продавати права оренди на землю через електронний аукціон OpenMarketLand

За інформацією Черкаської облради, 16 січня відбулось підписання договору про реалізацію прав оренди сільськогосподарських земель на електронному майданчику OpenMarketLand між ДП «СЕТАМ» (Міністерства юстиції України) та Білозірською об’єднаною територіальною громадою.
Білозірська ОТГ стала першою в Україні, хто почав продавати права оренди на землю через електронний аукціон OpenMarketLand

– Ми вважаємо себе передовою ОТГ у Черкаській області, тому для нас дуже цікавим є цей напрямок співпраці із впровадження новітніх рішень у сфері земельних відносин і поповнення бюджету громади, – наголосив голова Білозірської ОТГ Володимир Міцук.

«Білозірська ОТГ стала першою в Україні, де розпочато продаж переданих їм у користування прав оренди на землю. Це дозволить залучити додаткові кошти для розвитку громади, що можуть бути використані на ремонт доріг, дитсадків, шкіл тощо», – зазначив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

В рамках пілотного проекту на майданчику OpenMarketLand вже проведено 200 успішних аукціонів на 18,4 млн грн. У результаті конкурентних електронних торгів у місцеві бюджети додатково надійшло 10,3 млн грн.

Усі торги проходять з використанням сучасної технології захисту Blockchain.
17.01.2019 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter