У Черкасах демонтують чотири біл-борди ПП "Вересень +"

У Черкасах демонтують чотири біл-борди ПП "Вересень +" У Черкасах мають демонтувати чотири рекламоносія ПП «Вересень+». Про це інформують у міській раді Черкас.

Відповідні рішення сьогодні одноголосно підтримали члени виконавчого комітету Черкаської міської ради. Мова йде про біл-борди за адресами: вул. Гагаріна, 33-35, на розі вул. Чорновола - вул. Надпільної та по вул. Сумгаїтської (біля магазину «Фуршет»).

У процесі обговорення заступник міського голови Юрій Ботнар торкнувся питання термінів виконання управлінням інспектування Черкаської міської ради попередніх рішень виконавчого комітету щодо демонтажу незаконних тимчасових споруд та рекламоносіїв.

– Через зволікання міських чиновників власники самовільно встановлених чи об’єктів, у яких закінчився строк дозвільних документів на експлуатацію їх споруд, свідомого затягують з самостійним демонтажем. Натомість – ідуть у суди, де «усіма правдами та неправдами» доводять своє право й надалі розміщувати власні незаконні об’єкти на землях міської громади. Тоді як управлінню інспектування треба було б суто виконувати рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради і вдаватись до примусового демонтажу, якщо власники зазначених споруд відмовляються це зробити самостійно, – наголошує Юрій Андрійович.

Тож за його пропозицією управлінню інспектування доручено доповісти на найближчому виконкомі щодо обсягів проведеної роботи з демонтажу незаконних споруд.
16.01.2019 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter