В Уманському районі родина учасника АТО отримала ключі від власного житла

Як інформують в Уманській РДА, 10 січня учасник антитерористичної операції Тищенко Михайло Вікторович отримав власне житло в селі Танське, що на Уманщині. Це вже третій будинок, придбаний атовцям в рамках районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців-добровольців на 2018-2022 роки.
В Уманському районі родина учасника АТО отримала ключі від власного житла

Цього дня в Танському для вручення сертифікату на житло зібралися голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, сільський голова села Танське Ігор Кифорук, громада села, представники місцевого сільгосппідприємства ТОВ «Поділля агропродукт» та інші.

Будинок загальною вартістю 66,7 тис. грн придбаний шляхом співфінансування з районного та сільського бюджетів (36,7 тис. грн – районний бюджет, 30 тис. грн – сільський бюджет).

«У 2018 році витрачено біля 2,5 млн грн на підтримку атовців, зокрема на надання пільг на житлово-комунальні послуги та придбання твердого палива, надання щомісячної стипендії дітям та батькам загиблих учасників АТО, пільгові перевезення, забезпечення безкоштовним харчуванням дітей з сімей учасників АТО. Ми і надалі будемо підтримувати захисників України», – зазначив голова РДА Євгеній Данченко.
В Уманському районі родина учасника АТО отримала ключі від власного житла

Очільник району подякував військовослужбовцю за гідне виконання свого обов’язку перед Батьківщиною.

Окрім того, керівники району подарували Михайлу Тищенку електропіч та інші подарунки.

У свою чергу, Михайло разом з дружиною і трьома дітьми, щиро подякували за житло, якого вони надзвичайно потребували.
11.01.2019 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter