Прокуратура перевіряє факт порушення санітарних норм на ЗАТ ТК «Уманьхліб»

Прокуратура перевіряє факт порушення санітарних норм на ЗАТ ТК «Уманьхліб»Прокуратурою міста Умані за участю контролюючих органів проводиться перевірка щодо додержання вимог Законів України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» та «Про захист прав споживачів» на ЗАТ ТК «Уманьхліб». Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

На вказаному підприємстві в лютому поточного року за втручанням прокуратури міста Умані спільно з санепідемстанцією вже була проведена перевірка, за результатом якої вжито заходів реагування з метою усунення порушень вимог санітарного законодавства.

За інформацією Agronews, студент Черкаського кооперативного економіко-правового коледжу в Умані, майбутній кухар-кондитер Андрій Гончар 19 листопада потрапив на практику в один з уманських хлібокомбінатів. Хлопець був вражений антисанітарією та жахливими умовами зберігання кондитерських виробів: тісто для рулетів на підлозі, мийка у брудній ванні, відкрита каналізація, з якої брудна вода ллється просто на підлогу. Андрій Гончар виклав фотографії з хлібозаводу на свою сторінку у соціальній мережі, що одразу ж cпричинило бурхливу реакцію у інтернет-користувачів.
22.11.2012 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter