У Черкасах учасники АТО можуть безкоштовно плавати в басейні

У Черкасах учасники АТО можуть безкоштовно плавати в басейні Як інфомують у міськраді Черкас, виконавчий комітет Черкаської міської ради затвердив порядок здійснення соціальної реабілітації учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил – мешканців м. Черкаси, які потребують реабілітаційно-відновлювальних заходів у водному середовищі.

Як пояснив директор департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Олег Гудзенко, зазначений документ визначає механізм надання послуги із соціальної реабілітації учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил.

Послугою із соціальної реабілітації є безоплатне оздоровче плавання у закритому плавальному басейні.

Право на отримання послуги мають учасники антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, місце проживання яких зареєстроване у м. Черкаси, та які відповідно до рекомендацій лікарів потребують реабілітаційно-відновлювальних заходів у водному середовищі.

Надавачем послуги є комунальне підприємство «Центральний стадіон» Черкаської міської ради».

Послуга учасникам антитерористичної операції, операції об’єднаних сил надається на умовах та в порядку, визначеному надавачем послуги з подальшим відшкодуванням її вартості за рахунок коштів міського бюджету.

Максимальна кількість безоплатних відвідувань басейну для одного отримувача послуги становить 10 разів на місяць.

Обов’язковою умовою для отримання послуги є подання надавачу послуги таких документів:

копії посвідчення «Учасника бойових дій», «Особи з інвалідністю внаслідок війни», виданого відповідно до законодавства України, «Бійця-добровольця», виданого відповідно до рішення Черкаської обласної ради від 22.12.2017 № 19-10/VII «Про визнання бійцями-добровольцями осіб, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України»;

копії довідки встановленого зразка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, або інші офіційні документи, видані державними органами, що містять достатні докази про безпосередню участь особи у виконанні завдань антитерористичної операції, операції об’єднаних сил у районах її проведення;

письмової рекомендації про необхідність здійснення реабілітаційно-відновлювальних заходів у водному середовищі, виданої закладом охорони здоров’я м. Черкаси;
копії паспорта (1,2 сторінки та реєстрація місця проживання).

Надавач послуги регулює кількість отримувачів послуги відповідно до обсягу затверджених в міському бюджеті асигнувань на зазначені цілі.

Головним розпорядником коштів, передбачених у міському бюджеті для відшкодування витрат за надані послуги, є департамент соціальної політики Черкаської міської ради.

Витрати за надані послуги відшкодовуються за рахунок коштів міського бюджету в межах затверджених асигнувань на зазначені цілі на відповідний період.

Розрахунок вартості витрат за надані послуги здійснюються з урахуванням вартості 1 людино/години відвідування басейну та кількості фактично використаних людино/годин.

Підставою для здійснення відшкодування витрат за надані послуги є договір, укладений між департаментом та надавачем послуги, та акти виконаних робіт (наданих послуг), які надавач послуги зобов’язаний надавати департаменту до 15 числа місяця, наступного за звітним періодом.

До актів додаються списки отримувачів послуги, що містять таку інформацію про них:

прізвище, ім’я, по-батькові;
адреса зареєстрованого місця проживання у м. Черкаси;
серія та номер пільгового посвідчення;
кількість фактично використаних годин протягом звітного місяця.
08.01.2019 08:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter