Смілянська міськрада виділила матеріальну допомогу родині полоненого командира "Яни Капу" Олега Мельничука

Смілянська міськрада виділила матеріальну допомогу родині полоненого командира "Яни Капу" Олега Мельничука За повідомленням Сміла.ua, на останній 87-ій сесії міської ради депутати ухвалили кілька рішень про виділення матеріальних допомог на лікування та інші потреби жителям міста. Також вони одностайно проголосували «за» виділення 20 тис. грн для Мельничук Л.А.

Секретар міської ради Віктор Федоренко пояснив, що мова йде про батьків нашого земляка - полоненого командира рейдового буксира “Яни Капу” Олега Мельничука. Батьки постійно їздять до нього в РФ, тож їхній родині зараз вкрай необхідна фінансова допомога.

Як ми повідомляли раніше, у Смілі розмістили борди на підтримку нашого земляка – полоненого командира рейдового буксира “Яни Капу” Олега Мельничука.
За ініціативою стоять небайдужі черкасці. Макет розробив відомий художник Андрій Ярмоленко.

Сміливий смілянин Олег Мельничук відмовився давати свідчення “слідству” Росії і нагадав росіянам, що є військовополоненим. До цього він попросив перекладача.
Нагадаємо, в російський полон Олег Мельничук потрапив 25 листопада. Тоді катери "Бердянськ" та «Нікополь», а також буксир «Яни Капу» здійснювали плановий перехід з Одеси до Маріуполя. Під час переходу українські кораблі зазнали нападу з боку прикордонних сил Російської Федерації, внаслідок чого судно під командуванням Мельничука було взяте на таран російським катером «Дон», а «Бердянськ» пошкоджено артилерійським вогнем. Разом з іншими полоненими моряками Мельничук був доправлений спочатку до Керчі, а згодом до Білогірського ізолятору, а далі – до Москви. Адвокатом Мельничука є відомий кримський правник Едем Семедляєв.
27.12.2018 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter