У Черкаському інституті пожежної безпеки вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України відбулися урочисті заходи, на яких вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Як інформують у Черкаській ОДА, до заходів долучився заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв.
У Черкаському інституті пожежної безпеки вшанували пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Саме у цей день, 1986 року, було завершено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. Кожна хвилина цього будівництва – це мужність і професіоналізм, самовідданість і самопожертва ліквідаторів заради збереження життя людей в Україні та в усьому світі.

Сьогодні під час заходів учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Микола Шкарабура, Дмитро Щіпець, Віктор Мітла, Микола Гончаров, Анатолій Панченко, Віктор Фонрабе, Сергій Щепак отримали нагороди від ЧІПБ та Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту.

Від присутніх пролунали слова вдячності ліквідаторам, а також відбулося вшанування покладанням квітів до Монумента Героям Чорнобиля усіх вогнеборців-чорнобильців.

– Ми завжди будемо вшановувати пам’ять людей, які, не дивлячись на небезпеку, віддали своє життя та здоров’я за наше майбутнє, а також дякувати тим, без сумніву, героям, які зараз поруч із нами, – сказав в. о. начальника інституту Олександр Тищенко.
14.12.2018 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter