19 грудня на Соборній площі в Черкасах представники Національної скаутської організації "Пласт" передадуть місту Вифлеємський вогонь

19 грудня 2018 року о 18.30 на Соборній площі Черкас представники Національної скаутської організації «Пласт» передадуть Вифлеємський вогонь миру жителям і гостям міста.
19 грудня на Соборній площі в Черкасах представники Національної скаутської організації "Пласт" передадуть місту Вифлеємський вогонь

Українська делегація «Пласту» отримала Вифлеємський вогонь миру на щорічній церемонії у головному соборі Відня (Австрія).

Вифлеємський вогонь миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Акція започаткована 1988 року Австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок – донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, котрі святкують Різдво поза домом – у лікарнях, дитячих будинках. Того ж року ініціатива була підхоплена скаутами Відня.

У скаутському поясненні – палаючий вогник символізує очікування в період посту, повну жертовність. Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно цей промінчик – це солідарність зі всіма, хто є далеко, солідарність з убогими, поєднання з Христом, котрий народився в убогості, символ найбільшого Добра.

Ідея Вогню і його проста символіка сприйнялися українською громадою і впродовж останніх років для багатьох з нас Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового. Тому Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану – до 19 січня. Потім його можна погасити.
14.12.2018 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter