У Черкасах відбувся фінал обласної ліги КВК

За інформацією управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, фінал обласної ліги КВК завершився на Черкащині. 11 грудня у ПК «Дружба народів» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА команди відіграли фінальні змагання.
У Черкасах відбувся фінал обласної ліги КВК

Змагалися команди «ВадьАня» (Черкаси); «Дорослі діти» (м. Чорнобай); «Зворотна тяга2 (м. Черкаси, ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля); «Дуракам закон не писан» (м. Ніжин); «Хвилюватися немає причин» (м. Черкаси). Гра виявилась напрочуд емоційною та запальною. Особливо вразив стем з зіркою, адже до Черкас завітали зірки гумору Всеукраїнського масштабу.

За результатами кількості набраних залікових балів переможцем фінальної гри стала команда «Хвилюватися немає причин» (м. Черкаси) – Антон Куцелепа, друге місце виборола команда «Дуракам закон не писан» (м. Ніжин) – Дмитро Подорошко, третє – «Дорослі діти» (м. Чорнобай) – Марина Білик.

Традиційно повболівати за улюблену команду, отримати заряд позитиву і гумору, долучитись до суддівства вирішальної гри сезону, а також нагородити переможців завітав начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.
13.12.2018 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter