У Чорнобаївському районі суд скасував рішення про оренду СТОВ 160 гектарів землі

У Чорнобаївському районі суд скасував рішення про оренду СТОВ 160 гектарів землі Прокуратурі Черкаської області у серпні поточного року вдалося запобігти незаконному наданню в оренду понад 160 га землі державної власності у Чорнобаївському районі.

Зокрема, Київським апеляційним господарським судом задоволено апеляційну скаргу прокуратури області на рішення господарського суду Черкаської області про задоволення позовної заяви сільськогосподарського товариства до органів Держгеокадастру про визнання поновленим договору оренди земельної ділянки.

Під час прийняття вказаного рішення судом не враховано факт зміни площі орендованої ділянки, що унеможливлювало пролонгацію існуючого договору оренди землі та передбачало згідно з чинним законодавством подальшу передачу її в оренду на конкурсних засадах.

Не погодившись з рішенням суду апеляційної інстанції, відповідач оскаржив його до Верховного Суду.

Розглянувши касаційну скаргу та зваживши на обґрунтованість судового рішення, яке відповідає державним інтересам у сфері розпорядження землею, Верховним Судом залишено в силі рішення про задоволення апеляційної скарги прокурора та відмовлено у задоволенні позову відповідача про визнання поновленим договору оренди земельної ділянки.
13.12.2018 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter