У Золотоніському районі поховали бійця гірсько- штурмового батальйону Олександра Коломіця, який загинув на Маріупольському напрямку

У Золотоніському районі поховали бійця гірсько- штурмового батальйону Олександра Коломіця, який загинув на Маріупольському напрямку За інформацією Золотоніської райдержадміністрації, днями до Черкащини надійшла трагічна звістка: в зоні проведення Операції Об’єднаних Сил загинув наш земляк, уродженець села Маркизівка, що на Золотоніщині, Олександр Коломієць. Він був заступником командира бойової машини, навідником-оператором І гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу ІІ гісько-штурмової роти ІІ гірсько- штурмового батальйону однієї з військових частин оперативного командування «Захід». Трагедія сталася на Маріупольському напрямку, коли Олександр під час виконання бойового завдання, знаходився на спостережному посту.

Життя молодого воїна обірвала ворожа снайперська куля. Йому не виповнилося й тридцяти.

Бойові товариші говорять про нього як про веселого, товариського хлопця, який по праву вважався кращим навідником-оператором в роті.
10.12.2018 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter