10 грудня в Черкаси приїде парламентська комісія з питань реформування пенітенціарної системи

10 грудня в Черкаси приїде парламентська комісія з питань реформування пенітенціарної системи 10 грудня відбудеться робоча поїздка до міста Черкаси робочої групи Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України та Міністерства юстиції України по реформуванню пенітенціарної системи

В зазначеному заході візьме участь:

від парламентського комітету – Мірошниченко Юрій Романович, український державний і політичний діяч. Народний депутат України V, VI, VII i VIII скликань. Голова Партії розвитку України.,

Денис Вікторович Чернишов - заступник Міністра Юстиції

Володимир Миколайович Трохимчук - керівник управління пенітенціарних інспекцій

У програмі робочої поїздки відбудеться обхід ув’язнених разом з представниками ЗМІ, брифінг, зустріч з персоналом СІЗО і прийом затриманих і осіб, які тримаються під вартою.

Метою таких поїздок є висвітлення недоліків та проблеми, які є у місцях позбавлення волі, інформування суспільства про те, чи належним чином дотримуються права ув’язнених. Знайомство з працівниками і в’язнями, виявлення їх проблем та пошук шляхів їх вирішення.

Юрій Романович Мірошниченко, народний депутат України, заслужений юрист України, кандидат політичних наук, доктор юридичних наук, наголошує :

« Наше завдання – це створити умови, при яких людина, що виходить після ув’язнення має уявлення про те, як і для чого треба жити у реальному світі. Тільки це дає гарантію того, що вона не скоїть злочин повторно.»
06.12.2018 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter