При Черкаському управлінні лісового та мисливського господарства відкрили ЦНАП

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства, тут відкрили лісомисливський центр надання адміністративних послуг. Його урочисто відкрили 5 грудня голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець та керівник лісової галузі Черкащини Олександр Дзюбенко.
При Черкаському управлінні лісового та мисливського господарства відкрили ЦНАП

Тож відтепер громадяни, які хочуть отримати чи обміняти дозвільні документи для полювання, чи експортери лісоматеріалів, які мають отримати сертифікат про їх походження, можуть це зробити в одному місці – окремо облаштованому центрі при облуправлінні.

При Черкаському управлінні лісового та мисливського господарства відкрили ЦНАП


“Така інновація у роботі є гарним прикладом реалізації державної політики децентралізації в частині наближення послуг до споживача, зменшення витрат часу на отримання рішень, документів від органів управління будь-якого напрямку, у цьому випадку – лісомисливського. Це насправді дуже потрібно і важливо, адже для громадян спрощується система ходіння по кабінетах з метою отримання адміністративних послуг – і все це працюватиме за принципом “єдиного вікна”, – зазначив очільник області Олександр Вельбівець.

Начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко наголосив, що в області зареєстровано понад 20 тисяч мисливців – більшість з них щорічно звертаються до облуправління за дозвільними документами. Крім того, щорічно видається понад півтори тисячі сертифікатів про проходження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій.
06.12.2018 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter