В Оршанці відбувся випуск прикордонників нової формації в рамках проекту "Нове обличчя кордону"

У Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відбувся урочистий захід з нагоди випуску прикордонників нової формації, які прийшли на службу за результатами вступної кампанії проекту «Нове обличчя кордону».
В Оршанці відбувся випуск прикордонників нової формації в рамках проекту "Нове обличчя кордону"

У цей день Державна прикордонна служба України поповнила свої лави вмотивованими прикордонниками, які після піврічної підготовки, будуть ефективно виконувати функції держави на кордоні. Відповідні Свідоцтва про закінчення навчання отримали більше 30 військовослужбовців.

Керівництво Головного центру взяло активну участь у проведенні урочистого заходу. З привітальним словом до випускників звернувся заступник начальника Головного центру з навчальної роботи полковник Олександр Герасимюк: «Сьогодні у нас знаменна подія – черговий випуск прикордонників нової формації. У непростий для країни час ви будете нести службу по охороні державного кордону. Попереду чимало випробувань, але отримані знання та ваша наполегливість дозволять вам з честю і гідністю виконати всі поставлені перед вами завдання. Щиро вітаю всіх із цією знаменною подією, бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру та благополуччя!»

Після побажань та настанов молодим прикордонникам було вручено свідоцтва про закінчення навчання за програмою підготовки «Молодший інспектор прикордонної служби» у рамках проекту «Нове обличчя кордону».

Уже в найближчі дні всі вони будуть направлені для проходження служби в Окремий контрольно-пропускний пункт «Київ» та Львівський прикордонний загін і виконуватимуть завдання в аеропортах та у пункті пропуску «Рава-Руська», що на кордоні з Польщею.
30.11.2018 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter