У Черкасах відбувся захід "Сила Нескорених"

У Черкасах відбувся захід “Сила Нескорених”, присвячений Дню Гідності та Свободи. Про це інформує Департамент культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА.
У Черкасах відбувся захід "Сила Нескорених"

Духовно-патріотичне зібрання організували: Благодійний фонд Братів Кузьміних, Синодальне управління військового духовенства УПЦ КП, Черкаська єпархія УПЦ КП, Черкаський міський будинок культури ім.І.Кулика, Благодійний фонд “Омофор".

На початку присутні мали змогу переглянути фільм про діяльність військових капеланів, а також фільм про діяльність реабіліатаційних центрів, заснованих Фондом Братів Кузьміних, у яких проходять безкоштовну реабілітацію українські військовослужбовці.

В рамках заходу всі присутні у залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих українських Героїв.

В урочистій частині заходу відбулося вручення державних та церковних нагород духовенству, українським воїнам, а також дружинам загиблих українських Героїв. Медаллю “Патріот України” було нагороджено Голову СУВД митрополита Черкаського та Чигиринського Іоана, а також старшого військового священика Черкаської єпархії ієрея Василя Макогона. Також митрополит Іоан нагородив Грамотами СУВД Сергія Кузьміних та його брата - полковника Олега Кузьміних. Черкаський обласний військовий комісар Євген Курбет вручив Подячну Грамоту братам Кузьміним, а також митрополиту Іоану та військовим капеланам.

Після урочистої частини відбулися виступи творчих колективів Черкаської області. Після цього до присутніх у залі із словами вдячності звернулися організатори заходу - керівник Фонду Братів Кузьміних Сергій Кузьміних та Голова правління Благодійного фонду “Омофор” протоієрей Андрій Шпунт.
30.11.2018 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter