У Жашкові проходить засідання Регіональної платформи з розвитку місцевого самоврядування

У Жашкові проходить засідання Регіональної платформи з розвитку місцевого самоврядування Як інформують у міськраді Черкас, 29 листопада у Жашкові проходить засідання Регіональної платформи з розвитку місцевого самоврядування, організоване Черкаським РВ АМУ в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує АМУ за фінансової підтримки USAID. Тема заходу: «Розвиток місцевого самоврядування: проблемні питання та їх законодавче врегулювання».

В засіданні платформи взяли участь міські, селищні та сільські голови громад – члени Асоціації міст України, народні депутати України Валентин Нечипоренко та Олександра Кужель, регіональні консультанти АМУ.

Відкриваючи захід Черкаський міський голова, голова Черкаського регіонального відділення АМУ Анатолій Бондаренко зауважив, що такий формат зустрічей представників органів місцевого самоврядування є найбільш ефективним. Бо міські, селищні, сільські голови саме у такому форматі мають можливість отримати інформацію із першоджерел – від народних депутатів. А також розповісти безпосередньо народним обранцям про проблеми у місцевому самоврядуванні, обмінятися думками, звірити курс громад.
29.11.2018 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter