Черкаські родини, які вклали гроші в будівництво житла компаніями "Будгарант" і «ForRest», не можуть отримати квартири

Як інформують у міськраді Черкас, майже 300 черкаських родин вклали гроші в будівництво, аби мати власні квартири. Утім, усі вони досі вимушені поневірятися в орендованих. Обіцяного чекають уже понад трьох років. 28 листопада люди зустрілися з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком, аби попросити про допомогу й спільними зусиллями знайти вихід із ситуації.
Черкаські родини, які вклали гроші в будівництво житла компаніями "Будгарант" і «ForRest», не можуть отримати квартири

Йдеться, зокрема, про довгобуди, що на вулиці 30-річчя Перемоги, 8, 8/6, 8/7. Замовником цього будівництва виступила фірма «Будгарант». Над зведенням житла працювала компанія «ForRest». Свого часу один квадратний метр житла там вартував близько 7 500 гривень. Як переконують люди, які вклали кошти в будівництво, майже всі квартири в будинку продані.

– Наш будинок майже завершений, має дах, вікна, але тут взагалі відсутнє опалення, електрика, будується ще одна секція, – розповідає один із вкладників у будівництво за адресою 30-річчя Перемоги, 8, Олександр Пономарьов. – Зараз у нас немає впевненості в тому, що цей будинок повною мірою добудується. Як бачимо, забудовник ненадійний. Каже, нібито має проблеми з фінансуванням. Але люди, які вклалися в це житло, незаможні, серед нас – учителі, лікарі й інші працівники бюджетної сфери. Ми звернулися сюди за допомогою та порадою.
Черкаські родини, які вклали гроші в будівництво житла компаніями "Будгарант" і «ForRest», не можуть отримати квартири

Анатолій Бондаренко запевнив ініціативну групу вкладників – аби люди могли вселитися в своє житло, в межах закону міська влада докладе всіх можливих зусиль.

– На жаль, подібна ситуація має місце не тільки у вашому будинку, а ще в кількох, які зводив цей же забудовник, – сказав під час спілкування міський голова. – Як бачимо, він ненадійний, є будинки, які будував із порушенням усіх правил та норм. Ми готові допомогти вам із усім, що залежатиме від нас.

Під час зустрічі був присутній і заступник начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Борис Євмина. Утім, він попросив кілька днів на те, аби з’ясувати всі обставини справи та вивчити їх.

Присутні домовилися зустрітися наприкінці тижня, запросивши тоді й представника забудовника.

Водночас, як стало відомо під час зустрічі, подібна ситуація склалася і з будинками, які зводили компанії «Симфонія» та «Резеденція».
29.11.2018 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter