У Черкасах на секторальній сесії обговорили стратегію розвитку міста

Про майбутню стратегія розвитку Черкас: безпеку та екологію, туристичні та інвестиційні перспективи та багато іншого говорили учасники чергової секторальної стратегічної сесії. Про це інформують у міськраді Черкас.
У Черкасах на секторальній сесії обговорили стратегію розвитку міста

- Черкаси 2029 – це місто з розвинутою туристичною галуззю, освітньою, а, можливо, і потужний бізнес-центр чи осередок ІТ-технологій. Учасники обговорення не обмежували себе у фантазіях. Але усього цього нам не досягти, допоки не буде вирішено питання логістики, – упевнений черкащанин Богдан Мельник. – Коли у нас будуть дороги, працюватимуть наповну залізниця та аеропорт, кращого місця для проведення тих же конференцій, чи спортивних змагань, аніж Черкаси годі й шукати! Місто розташоване просто у центрі країни. Припустимо, у Сумах проходить міжнародна зустріч, одеситам їхати туди майже день. Або скільки часу проводять у дорозі харків’яни, прямуючи до Львова? А Черкаси – ідеальне місце. Втім на сьогодні нам не вистачає належної інфраструктури, житла за доступними цінами.

Безпечне місто – це … Аби черкасці почувалися безпечно у своєму місті, до цього питання слід підходити комплексно. Коли йдеться про безпеку, мають на увазі не лише криміногенну обстановку у місті, а й психологічний стан містян, екологічну ситуацію та інші фактори. Саме тому, розробляючи цю тему, команда громадських активістів, представників влади, говорила не лише про роботу правоохоронців та оснащення міста камерами відеоспостереження.

- Мова йшла і про пріоритетність електротранспорту та популяризацію велоруху, і про сортування, переробку та утилізацію сміття, спорудження житлових будинків із екологічно чистих матеріалів і про безпеку на підприємствах та надання реальної допомоги у страхових випадках. А ще говорили про свідомість громадян. – Підвищення свідомості громадян вирішуватиме багато питань автоматично, – наголошувала член стратегічного комітету Леся Фанцета. – Свідомий громадянин не смітитиме деінде, більше того – сортуватиме сміття. Не палитиме у громадських місцях, дотримуватиметься правил дорожнього руху і так далі. А для цього потрібна належна інформаційна кампанія та європейські штрафи, які достатньо ефективно дисциплінують.
29.11.2018 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter