Прокуратура через суд вимагає у СТОВ повернути 240 гектарів землі у Байбузах

Прокуратурою Черкаської області скеровано до суду позовну заяву про зобов’язання повернути самовільно зайняті земельні ділянки вартістю понад 66 млн. грн. на користь держави для подальшого розпорядження ними у порядку, визначеному законодавством.
Прокуратура через суд вимагає у СТОВ повернути 240 гектарів землі у Байбузах

Так, прокуратурою встановлено, що після закінчення договорів оренди земельних ділянок загальною площею майже 240 га в адміністративних межах Байбузівської сільської ради в серпні поточного року, незважаючи на наявність листів-заперечень Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області, як розпорядника цих земель, сільськогосподарське товариство не повернуло їх на користь держави та у порушення умов договору оренди й чинного земельного законодавства самовільно продовжило використання у власних цілях, засівши озимою пшеницею.

Незгода уповноваженого органу з продовженням договору оренди земельних ділянок на попередніх умовах викликана відсутністю їх актуальної нормативно-грошової оцінки, що порушує державні інтереси.

З огляду на вказане, прокурором вжито заходів щодо усунення порушень при використанні земель сільськогосподарського призначення, судовий розгляд триває.
28.11.2018 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter