28 листопада в Черкасах стартує Школа лідерства

28 листопада в Черкасах відбудеться старт проекту Школа лідерства. У межах проекту учасники матимуть змогу познайомитися із лідерами бізнесу, суспільно-політичного та культурного життя з Черкас та інших міст України.

Організатором проекту є ГО «Нові люди». Участь у ньому є безкоштовною.

Перший модуль буде присвячений питанню, як звичайна людина без «зв’язків» і грошей може долучитись до управління містом через органи міської влади, стати депутатом або використовувати інші інструменти, щоб змінювати своє місто на краще. Спікерами заходу виступлять депутати місцевих рад з Київської області.

Серед них - наймолодша депутатка Фастівської міської ради Оксана Шевчук. 30-річна депутатка є секретарем бюджетної комісії, а також співавтором положення про громадський бюджет. Також Оксані Шевчук вдалось створити механізм повернення центрального парку міста, який був відданий у концесію, назад до міста.

Ще одним спікером виступить Максим Слободян. Із 1998 року він займається громадською діяльністю. У 2015 очолив Молодіжну раду міста, а вже наступного року став депутатом міської ради. Має досвід розроблення і реалізації на місцевому рівні проектів і програм під егідою Парламенту та обласної ради.

Загалом Школа лідерства складатиметься із п’яти модулів. Окрім питання долучення молоді до політичного життя міста, на них також розкриватимуться теми створення стартапів, планування власного часу та громадської діяльності.
27.11.2018 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter