У Черкасах пройшов міжрегіональний форум «ГРАНТуємо ЗМІНИ 3.0»

У Черкасах пройшов міжрегіональний форум «ГРАНТуємо ЗМІНИ 3.0»Як інформують у Черкаському прес-клубі, в обласному центрі пройшов міжрегіональний форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо ЗМІНИ 3.0», що об’єднав навколо теми активізації громадської участі у житті суспільства представників понад 200 ОТГ та НУО.

Співорганізатором масштабного заходу для активних громадських організацій та об’єднаних територіальних громад (з усіх усюд Черкащини) виступив Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

- Форум став наймасштабнішою громадською подією року, що мала на меті надихнути їх на активізацію громадянської участі у житті суспільства, - констатував директор Черкаського ЦРМС Сергій Слинько. – На це були спрямовані і яскраві приклади успіхів на ярмарку ініціатив, і мотивуючі виступи спікерів, і практичні сесії, і масштабний обмін досвідом активізації участі жителів в функціонуванні громад. Від черкаських громад, спікерами форуму стали заступник голови Білозірської ОТГ Ірина Грищенко (яка розповіла про переваги для влади в розширеному інформуванні громади та залученні до прийняття управлінських рішень) та голова Бузівської ОТГ Олександр Фуркало (що поділився прикладами активізації громадян до участі в житті громади).

Як співорганізатори цього потужного заходу, ми плекаємо надію, що його учасники – громади та громадські організації, що діють на їх теренах, втілюватимуть спільні успішні проекти – і, через реалізацію та взаємне посилення свого потенціалу, розвиватимуть свої ОТГ і робитимуть активнішим та комфортнішим життя для їх мешканців.

Серед організаторів Форуму – Департамент регіонального розвитку та Департамент культури Черкаської ОДА та громадські організації.

- Я вірю в те, що сьогодні стає все більше людей, які прагнуть щось змінити – і ми бачимо їх сьогодні у цій залі, - звернувся до учасників Форуму зі сцени перший заступник голови Черкаської обласної ради Валентин Тарасенко. – І саме завдяки участі небайдужих громадян можливо збудувати успішне суспільство.
- Реформа децентралізації – у самому розпалі – і саме активність людей на місцях, активних громадян стане ключовою силою для розвитку їх громад, - зазначив заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Ярослав Березань.
27.11.2018 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter