Омелян: В Україні на період воєнного часу запроваджено особливий режим роботи залізничного транспорту

Омелян: В Україні на період воєнного часу запроваджено особливий режим роботи залізничного транспорту Як інформують у Міністерстві інфраструктури України, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів розширену нараду із керівниками підприємств, установ та організацій, що перебувають у сфері управління Міністерства інфраструктури.

Володимир Омелян наголосив, що у зв’язку із введенням воєнного стану у 10 областях, Україна запроваджує додаткові заходи із забезпечення охорони і оборони об’єктів інфраструктури.

«Я даю окреме доручення посилити охорону і оборону вокзалів, залізничних станцій, аеропортів, портів та інших об’єктів інфраструктури. Також ми вводимо особливий режим роботи залізничного транспорту. Він передбачає забезпечення пропускної спроможності залізничної мережі та відповідного рухомого складу для потреб оборони в основних напрямках, визначених Генеральним штабом Збройних сил України. Також пріоритетність при призначенні поїздів буде визначатися необхідністю здійснення перевезень в умовах воєнного періоду, за рішеннями військового командування», - заявив Володимир Омелян.
27.11.2018 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter