Під час розгляду апеляції адвокат Вадима Мельника двічі непритомнів, а сам Мельник увесь час лежав через "хворобу"

Як інформує Дзвін, підозрюваного в організації вбивства корсунського журналіста Василя Сергієнка таки залишать під вартою. Судовий розгляд з елементами оскароносної симуляції невідомих хвороб підозрюваного і його одіозного адвоката тривав близько 11 годин. Проте, у підсумку вже сьогодні, 21 листопада близько 1:00 Соснівський районний суд міста Черкаси постановив скасувати 2-мільйонну свою ж заставу для обвинуваченого в організації вбивства корсунського журналіста на тримання під вартою в СІЗО.

Нагадаємо, що у п’ятницю ця ж колегія суддів постановила безпрецедентне рішення двох з чотирьох підозрюваних у звірячій замовному вбивстві випустити зі слідчого ізолятору на свободу за грошову заставу у 2,8 мільйони гривень. 2 мільйони невідомі “благодійники” за Вадима Мельника у понеділок вже встигли внести.

Під час тривалого судового процесу активісти блокували виходи із Черкаського слідчого ізолятору та навіть принесли шибеницю. Коли стало зрозуміло, що оскандалена колегія суддів все ж таки перегляне своє рішення про грошову міру запобіжного заходу, спочатку стало нібито зле Вадиму Мельнику і він почав вдавати передсмертельний стан. Проте, оскільки це вже не перша симуляція підозрюваного під час судових засідань, після огляду лікарем суд продовжив засідання.

Під час розгляду апеляції адвокат Вадима Мельника двічі непритомнів, а сам Мельник увесь час лежав через "хворобу"
Адвокат Олександр Шадрін несподівано знепритомнів вслід за своїм клієнтом


Під час розгляду апеляції адвокат Вадима Мельника двічі непритомнів, а сам Мельник увесь час лежав через "хворобу"
“Непритомний” Вадим Мельник (лежить праворуч) і підозрювані у відеотрансляції з ізолятора


Після цього одіозний харківський адвокат обвинуваченого Олександр Шадрін покинув свого клієнта і зник. Що змусило суд залучати державних безкоштовних юристів. В цей же час Шадрін заявив про напад на його автомобіль невідомими особами, що нібито порізали йому колеса позашляховика. Також, очевидно аби затягнути судовий процес, “хтось” викликав навіть вибухотехніків з собакою та швидку до нібито пошкодженого автомобілю. У підсумку, Шадрін пізно вночі все таки вирішив повернутись у процес, але після чергового відхиленого його абсурдного клопотання про відвід секретарки суду (???), він зачинився у чоловічій вбиральні, де з кимось довго вів телефонні переговори, і вийшовши, як і його підзахисний раніше, почав імітувати невідому хворобу, демонстративно впавши у холі Будинку Правосуддя.

Медики швидкої допомоги проконтролювали тиск і кардіограму “пацієнта” і судовий розгляд продовжився вже з двома “акторами граючими у напівпритомність” – підозрюваним і адвокатом. А близько сотні черкащан, що до пізньої ночі разом з половиною особового складу черкаської поліції спостерігали за судовим процесом та достойної похвали Станіславського грою “смертельнохворих” адвоката та підсудного, рішення про скасування застави зустріли відповідно театральними оваціями.
21.11.2018 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter