Жителі Сміли безстроково перекрили магістральну трасу, вимагаючи у "Нафтогазу" не вішати борги "прокладки" на місто

Мешканці Сміли на Черкащині влаштували акцію протесту, перекривши магістральну трасу, яка проходить через місто. Люди вимагають підписання договору між КП «Смілакомунтеплоенерго» і «Нафтогазом» про списання боргу, який виник під час діяльності попереднього підприємства. Про це у коментарі Громадському повідомив місцевий житель Максим Няньченко.

На питання, де і коли проходитиме відповідна акція у Смілі, Няньченко відповів: «Вона проходить зараз, люди перекрили дорогу на двох виїздах з міста. Акція триває з обіду».

Няньченко повідомив, що у місті вже увімкнено опалення і газ подається у всі котельні. Однак, мешканці протестують проти перекладення боргу колишнього підприємства «Сміланергоінвест» на новоутворене — «Смілакомунтеплоенерго». На думку жителів, борг попереднього підприємства виник через розкрадання коштів.

«(Протестують, ред.) через те що, між «Смілакомунтеплоенерго» та «Нафотогазом» не укладений договір… Зараз ці борги намагаються повісити на містян, що б вони платили. Нафтогаз не хоче підписувати договір», — сказав Няньченко.

«Борги зараз хочуть повістити на наовостворене підприємство, а вони потім впадуть на плечі містян. Люди обурені цим», — додав смілянин.

За його словами, організатории акції заявили, що демонстарція буде безстроковою — доки не буде підписано договорів.
20.11.2018 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter