Всі 19 котелень у Сміли підключили до газу, - Зубко

Як інформує прес-служба Кабміну, 27 годин після доручення Президента України — всі 19 котелень міста підключені до газу. 14 котелень працюють у робочому температурному режимі. Соціальна сфера та частина житлового сектору — 57 будинків зі 152 підключені до теплоносія. Потрібно добу на набір температури в мережах та будинках. Про це у прямому ефірі програми «Подробиці» на ТК «Інтер» повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Потрібно спочатку відновити подачу електроенергії. На найбільшій котельні №25, яка обслуговує найбільшу частину житлового сектору, ліквідовано порив електричного кабелю, який підключає насоси як для заповнення системи холодною водою, так і подачі теплоносія мережі діаметром у 500 мм. Потрібно понад десять годин для заповнення системи під малим тиском для недопущення поривів. Зранку, після заповнення, планується її запуск», — зазначив Геннадій Зубко.

Особлива подяка: мешканцям міста за залучення до процесу відновлення теплопостачання; заступнику Голови Черкаської ОДА Сергію Овчаренко за організацію штабу на місці подій і постійну роботу; «Черкасиобленерго» за оперативну ліквідацію пориву електропостачання; бригадам тепловиків і менеджерам, які працюють безперервно по відновленню теплопостачання, заступнику голови ОДА з питань ЖКГ та керівнику ТКЕ; обласному управлінню Нацполіції за виділення додаткових підрозділів для ліквідації прориву та допомогу у відновленні теплопостачання у місті; ДСНС, яка оперативно розгорнула 2 пункти обігріву для безхатченків у місті. Також служби Шполянського та Кам’янського районів, які готові включитись у випадку виникнення поривів на теплотрасах міста Сміли. Додатково ведеться робота з багатоквартирними будинками та ОСББ щодо забезпечення максимальної готовності будівель до підключення теплоносія.

«Тепер про погане. Міського голови та депутатського корпусу (сподіваюсь не всі, може хтось з депутатів і є в процесі) немає в міськраді, у процесі відновлення теплопостачання участі вони не беруть. Це вже не безвідповідальність, це злочинна бездіяльність!» — наголосив Геннадій Зубко.
17.11.2018 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter