Тепло в Смілі не можна увімкнути одразу через проблеми на об'єктах "Смілатехнокомуненерго"

Черкаські газовики заявили, що не можуть ввімкнути теплопостачання Смілі через проблеми на об’єктах "Смілатехнокомуненерго" та небезпеку газових робіт у нічний час. Про це інформує УП.

Про це 15 листопада заявив керівник компанії "Черкасигаз" Сергій Буян під час засідання комісії щодо ситуації з теплопостачанням у місті Сміла.

"Опалення у місті Сміла ми не можемо вмикати вночі, тому що вночі газонебезпечні роботи заборонені законодавством. По-друге, на об’єктах "Смілатехнокомуненерго" є видимі розриви, там потрібно вживати певних технічних заходів, а по-третє, хто візьме на себе витрати пов’язані з черговою крадіжкою природнього газу Смілянськими тепловиками?", - сказав Буян.

За його словами, компанія потерпає від цих крадіжок не перший рік і заборгованість Сміли сягає десятків мільйонів гривень.

Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко відповів Буяну, що ситуація зі Смілою відноситься до надзвичайних.

"Я думаю, що потрібно виконати всі роботи, які стосуються підключення для недопущення техногенної катастрофи у місті Сміла. Проблеми, які стосуються вирішення фінансових питань, ми будемо вирішувати по ходу", - сказав Зубко.

Міністр попросив організувати роботу по включенню котелень в четвер, а також закликав місцеву поліцію не допустити можливих провокацій.

"З 1146 підприємств, на сьогодні не працює опалення тільки в Смілі, всі 20 котелень, які не працюють в Україні, знаходяться в Смілі перш за все через безвідповідальне відношення місцевої влади", - додав Зубко.

За його словами, у Смілу відправилася делегація з уряду і НАК "Нафтогазу", яка мала сприяти Смілі вирішити питання з опаленням.

На позачерговій сесії Смілівської міськради мали укласти угоду про погашення заборгованості та відновлення теплопостачання, проте сесія була заблокована і рішення не прийняли.

Зубко заявив, що сесію зірвали представники міського голови Олексія Цибка.

"Сесія була заблокована, практично, міським головою, який в минулому році отримав недовіру місцевих депутатів і був звільнений, але відновлений по суду, який (мер), до речі, в минулому році мав протокол про корупцію… Зараз у Смілі немає опалення", - сказав Зубко.
15.11.2018 18:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter