Черкаські рятувальники провели навчання в готелі "Нива" (відео)

Як інформує управління ДСНС у Черкаській області, 6 листопада черкаські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території черкаського готелю "Нива" по ліквідації умовної пожежі.

Проведені навчання дозволили відпрацювати питання взаємодії пожежно-рятувальних підрозділів з адміністрацією об’єкта та оперативними службами міста по ліквідації пожеж і порятунку людей на об'єктах з масовим перебуванням людей, а також перевірити роботу газо-димозахисної служби на пожежі.

Традиційно, навчання розпочалися з теоретичної частини, під час якої співробітники ДСНС ознайомилися з технічною характеристикою об’єкту. Під час ознайомлення із схемами проїзду та наявними вододжерелами були відпрацьовані методи проведення розвідки, евакуації людей та забору води.

За тактичним задумом, в одній із кімнат на 3-му поверсі 5-ти поверхового комплексу сталася пожежа. Займання виявив один із працівників готелю, який відразу ж повідомив пожежно-рятувальну службу про виникнення загоряння в будівлі. Персонал об’єкту розпочав евакуацію людей з готелю, а також організував зустріч прибуваючих пожежно-рятувальних підрозділів.

До місця виклику за лічені хвилини прибули рятувальники, які організували на місці комплекс заходів по гасінню умовної пожежі та рятуванню людей, які опинилися на верхніх поверхах готелю. Через сильне задимлення більшість вправ рятувальники виконували у складі спеціальних ланок газодимозахисної служби із включенням у апарати на стиснутому повітрі.

Підбиваючи підсумки навчань, заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Олександр Горобець зазначив: «Під час навчань рятувальники мали можливість не лише додатково вивчити оперативно-тактичну характеристику об’єкту, місце розташування внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, а й спільно із персоналом об’єкту відпрацювати дії щодо ліквідації надзвичайної ситуації та евакуації людей»
07.11.2018 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter