В Умані відкрили «Інклюзивно-ресурсний центр»

В Умані відкрили «Інклюзивно-ресурсний центр» Як інформують у міській раді Умані, 2 листопада відбулось урочисте відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради.

В Центрі зможуть пройти реабілітацію, корекцію розвитку діти з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років. Кваліфікований супровід дітей здійснюють 3 вчителі-логопеди, 2 вчителі-дефектологи, 2 практичні психологи та вчитель лікувальної фізкультури. Цими фахівцями проводиться комплексна оцінка розвитку дитини, відповідно до результатів якої надаватиметься психолого-педагогічна допомога та буде забезпечено системний кваліфікований супровід дітей.


На сьогодні впровадження інклюзивного навчання визнано пріоритетним напрямком розвитку освіти.

Саме інклюзивна освіта дає дитині можливість розвиватися, адаптуватися до суспільства, гарантує повагу до її здібностей та надає можливість бути успішним.

З місцевого бюджету на капітальний ремонт приміщення Центру виділено 700 тис.грн. та майже 30 тис.грн. на придбання меблів та корекційно-навчального обладнання.

«Впевнений, що діти, які будуть відвідувати центр, відчують якість освітніх та корекційних послуг. Адже адаптація та соціалізація дітей з особливими освітніми потребами в освітнє середовище – це кроки, які роблять наше суспільство кращим»,- сказав під час відкриття освітнього закладу міський голова Олександр Цебрій.
05.11.2018 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter