Прокуратура: в черкаських колоніях - антисанітарія та розсадник туберкульозу

Прокуратура: в черкаських колоніях - антисанітарія та розсадник туберкульозу Прокуратурою Черкаської області із залученням контролюючих органів проведено перевірки додержання вимог законодавства щодо медико-санітарного та матеріально-побутового забезпечення організації лікування осіб, взятих під варту та засуджених в установах Державної пенітенціарної служби в області.
Встановлено, що службовими особами зазначених установ порушено вимоги Законів України «Про попереднє ув’язнення», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», а саме, не забезпечено осіб, які взяті під варту та засуджених побутовими умовами, які відповідають правилам санітарії і гігієни, не здійснено належного контролю за станом та терміном експлуатації медичного обладнання.
Крім того, в окремих медичних закладах виправних колоній адміністрацією скорочено посади лікаря-рентгенолога та рентген-лаборантів, що негативно вплинуло на діагностичну роботу, своєчасне обстеження та виявлення випадків захворювання на активний туберкульоз у засуджених.
За результатами проведених перевірок, на усунення виявлених порушень закону прокуратурою області внесено подання на адресу начальника Управління Державної пенітенціарної служби в Черкаській області. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Черкаської області.
14.11.2012 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter