В Умані попрощалася із загиблим льотчиком Іваном Петренком

Як інформують у міськраді Умані, 29 жовтня в місті попрощалися із уманчанином, заступником командира з авіації - начальником авіації Повітряного командування «Схід» Повітряних Сил Збройних Сил України, військовим льотчиком 1 класу, полковником Іваном Миколайовичем Петренком.

Іван Петренко разом з другим пілотом повітряних сил Нацгвардії США підполковником Сетом Нерінгом загинули 16 жовтня 2018 року поблизу села Уланів Хмільницького району Вінницької області внаслідок катастрофи літака Су-27 під час спільних українсько-американських навчань «Чисте небо-2018». Військові льотчики зробили все, щоб літак не впав на населений пункт і не постраждали мирні жителі.
В Умані попрощалася із загиблим льотчиком Іваном Петренком

Провести в останній путь та віддати шану загиблому прийшли сотні уманчан, представники командування Повітряних сил Збройних сил України, бойові товариші.

«Іван Миколайович – це Людина з великої літери, яка мала залізну силу волі та присвятила своє життя військовій авіації. Це Українець, який став для всіх нас взірцем вірності українському народу, присязі та військовому обов’язку.
В Умані попрощалася із загиблим льотчиком Іваном Петренком

Уманська громада в скорботі схиляє голови перед мужнім подвигом відважного і самовідданого українця та висловлює глибоке співчуття рідним і близьким»,- сказав міський голова Олександр Цебрій.

Поховали Петренка Івана Миколайовича на кладовищі «Софіївська слобідка».
30.10.2018 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter