У Черкасах відкрили реєстраційний центр європейського зразка Open Space

Реєстраційний центр з надання послуг у сфері ДРАЦС європейського зразка Open Space з’явився у Черкасах. Як інформують у Черкаській ОДА, він віднині працюватиме у Черкаському Палаці одружень. Участь у його відкритті взяла заступник Міністра юстиції України Іванна Смачило, яка сьогодні перебуває на Черкащині з робочим візитом.
У Черкасах відкрили реєстраційний центр європейського зразка Open Space

Як повідомляють в Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області, Open Space– центр з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану нового формату. Базовими засадами у його роботі є відкритість, підвищений комфорт для відвідувачів та максимальна швидкість обслуговування.
– Простота та функціональність – ось основні засадничі принципи роботи нововідкритого Open Space, – каже заступник очільника області Сергій Овчаренко. – Це ще один крок до наближення послуг до людей. І приємно, що Черкаси увійшли до переліку міст, де запрацював такий «відкритий простір». Відтепер жителі Черкащини отримуватимуть необхідні їм послуги без черг та за принципом «єдиного вікна». Зокрема, нині доступні найбільш популярні послуги, які надаються відділеннями реєстрації актів цивільного стану: реєстрація народження малюка, подача документів для одруження, зміна імені, повторна видача документів та багато інших.
У Черкасах відкрили реєстраційний центр європейського зразка Open Space

Open Space у Черкасах – 22 в Україні. Він діє на базі Черкаського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області та розташований у 126-літній будівлі, яка є пам’яткою архітектури та окрасою Черкас. Палац одружень тут функціонує з 1970 року. Тут можна отримати такі послуги:

державна реєстрація народження;
видача повторного свідоцтва про народження;
видача повторного свідоцтва про шлюб;
видача повторного свідоцтва про розірвання шлюбу;
видача повторного свідоцтва про зміну імені;
видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження;
видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про шлюб;
видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про розірвання шлюбу;
видача витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян про зміну імені;
подача заяви про державну реєстрацію шлюбу;
подача заяви про державну реєстрацію розірвання шлюбу;
подача заяви про державну реєстрацію зміни імені.
29.10.2018 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter