На Центральному стадіоні Черкас відкрили новий футбольний майданчик

На Центральному стадіоні Черкас відкрили новий футбольний майданчикСучасний футбольний майданчик розміром 60 на 40 метрів облаштували на території Центрального стадіону в Черкасах. Як інформують у міськраді Черкас, його звели на місці, де раніше розміщувалося поле з резиновим покриттям. У п’ятницю, 26 жовтня, новий майданчик відкрили проведенням матчу між вихованцями двох юнацько-спортивних шкіл.

Перший символічний удар по м’ячу зробив заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар.

– Ми й надалі поліпшуватимемо спортивну інфраструктуру в Черкасах, створюючи цим комфортні умови для тренувань як професійних спортсменів, так і любителів. Спорт – це здоров’я, це гармонійний фізичний розвиток наших дітей, як результат – сильна та здорова нація, – прокоментував Юрій Ботнар, який курує роботу комунального підприємства "Центральний стадіон". – Водночас, я хочу подякувати всім платникам податків, адже завдяки їм нам вдалося втілити ще один проект.

Як розповів директор КП "Центральний стадіон" Юрій Гончаров, поле реконструювали завдяки коштам із бюджету Черкас та державного фонду регіонального розвитку. На ньому тепер тренуватимуться юні футболісти з комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл та проводитимуть змагання. До всього ж, його можуть здавати й у оренду аматорським колективам.

За словами директора товариства "Арсенал 2007", яке виконувало будівельні роботи, Світлани Смиковської, аби це поле зі штучним покриттям прослужило якомога довше, за ним варто правильно доглядати.

– Зверху покриття поля має засипну частину – це кварцовий пісок, і гумовий гранулят, який від бігу спортсменів має властивість переміщуватися, – розповідає вона. – Тож його періодично треба розрівнювати, підсипати. За ним постійно слід доглядати, щоб він мав якісний вигляд. Залежно від частоти гри, його треба постійно очищувати від сміття.
29.10.2018 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter