Черкасиводоканал закликає черкащан перевірити технічний стан своїх мереж

Черкасиводоканал закликає черкащан перевірити технічний стан своїх мереж Як інформують у КП "Черкасиводоканал", зважаючи на минулорічний досвід, коли в зимовий період було зафіксовано майже три десятки випадків перемерзання приватних трубопроводів, КП «Черкасиводоканал» закликає споживачів перевірити технічний стан своїх мереж.

Від будинку до точки приєднання до міської мережі – трубопровід є власністю мешканців приватного домоволодіння. Більшість таких мереж експлуатуються понад 50 років. Власники повинні утримувати їх в належному технічному стані за власні кошти.

Готуючись до зимового періоду необхідно відключити всі тимчасові водопровідні лінії, обладнані на літній період. Захистити вузол обліку та підведені до нього труби від замерзання, при цьому необхідно забезпечити можливість безперешкодного зняття показників лічильників. Виконати утеплення приватного оглядового колодязя.

Якщо ж зовнішня мережа прокладена з невідповідністю до вимог державних будівельних норм (глибина залягання не менше 1,8 метрів), під час сильних морозів водопровід може перемерзнути, що призведе до припинення водопостачання. Для уникнення такої неприємної ситуації, радимо перекласти лінію на глибину відповідну вимогам будівельних норм.
26.10.2018 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter