18-річний син олімпійського чемпіона Андрія Хіміча Іван йде добровольцем до ЗСУ

Як інформує відділення НОК України в Черкаській області, 18-річний Іван Хіміч – син Олімпійського чемпіона Андрія Хіміча – отримав повістку від військкомату на проходження медичного огляду. Оскільки призовний вік в Україні стартує від 20 років, то хлопець мав лише пройти медогляд та стати на облік. Натомість він вирішив спочатку поцікавитися в комісії, що необхідно для того, аби якнайшвидше потрапити до лав Збройних сил України, а потім – прийняв остаточне рішення йти служити вже зараз. Тож Іван Хіміч вирішив стати добровольцем та написав заяву на проходження строкової служби. Зараз юнак завершує проходження комісії та чекає на розподіл.
18-річний син олімпійського чемпіона Андрія Хіміча Іван йде добровольцем до ЗСУ

«Ще зі школи я подумував про службу в армії, адже багато моїх знайомих проходили цей етап. Я вважаю, що кожен чоловік повинен відслужити в армії. Тим більше в країні зараз склалася така ситуація, що вона потребує нашого захисту. Як кажуть: «хто не носив солдатських чобіт, той не стане справжнім чоловіком», – розповідає Іван Хіміч.

Батько Івана Андрій Хіміч всіляко підтримує таку ініціативу сина та вважає його вчинок дійсно достойним справжнього чоловіка.

«Мій син виявив бажання служити, я однозначно підтримую його вибір. Якщо він захоче і в майбутньому пов’язати своє життя з армією, то я також буду на його боці, адже це по –чоловічому», – зазначив Андрій Хіміч.
25.10.2018 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter