Міськрада Черкас не підтримала заборону розміщення реклами у невстановлених місцях

Міськрада Черкас не підтримала заборону розміщення реклами у невстановлених місцях У Черкасах пропонують заборонити розміщення реклами та інформаційно-агітаційних матеріалів поза межами призначених для цього місць. Про це інформують у міській організації "Самопомочі".

Така ініціатива належить депутатці Черкаської міської ради від “Об'єднання “Самопоміч” Олені Шевченко. Проект рішення "Про внесення змін до Плану розробки проектів регуляторних актів Черкаської міської ради на 2018 рік” розглядали під час сьогоднішнього засідання міськради.

Проект передбачає розгляд питання стосовно заборони у Черкасах розміщення оголошень, написів та різноманітних плакатів, зокрема рекламного характеру, на непризначених для цього елементах благоустрою. Наприклад: конструкціях для зовнішнього освітлення, парканах, фасадах будівель, дорожньому покритті тощо.
- Це один із варіантів боротьби із паперовим спамом, зокрема оголошеннями, листівками, написами на засобах зовнішнього освітлення, парканах, фасадах будівель та спорудах не призначених для цього, - наголошує Олена Шевченко. - Цим проектом пропонується на номер абонента, зазначений в оголошенні, листівці здійснювати автододзвон з метою інформування абонента про порушення встановлених правил і зобов'язати усунути їх.

Також Шевченко пропонує в документі зобов'язати відповідне управління здійснювати очищення та унеможливлення подальшого розміщення несанкціонованої реклами.

Однак цей проект рішення підтримали лише 10 депутатів, 8 - утрималося, 7 - не голосували. Щоб повернутися до повторного розгляду проекту теж забракло голосів.
19.10.2018 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter