ДФІ Черкащини: ревізія бюджету Монастирищенського району встановила порушення на суму понад 2 млн.грн.

ДФІ Черкащини: ревізія бюджету Монастирищенського району встановила порушення на суму понад 2 млн.грн.Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області під час комплексної ревізії виконання бюджету Монастирищенського району перевірили 5 установ, у яких встановили порушення, що призвели до втрат на суму понад 2 млн грн. Контрольний захід охопив період з 01.07.2006 по 31.07.2012.

Зокрема, залишаються невикористаними резерви з наповнення місцевих бюджетів за рахунок передачі в оренду земель, що знаходяться в адміністративних межах району. Так, протягом ревізійного періоду місцеві бюджети втратили понад 600 тис. грн від неповного передання в оренду земель. Окрім того, ще 446 тис. грн втрачено через нарахування орендної плати за землю за заниженими ставками та використання земель безоплатно.

Районний та державний бюджети недоотримали коштів на суму понад 300 тис. грн від продажу земельної ділянки.

Встановили ревізори і факти зайвого затвердження та виділення бюджетних коштів розпорядникам, які спрямовані на покриття витрат сторонніх юридичних осіб, та безпідставної виплати заробітної плати всього на суму 642 тис. грн. Допущені порушення також при розрахунках за виконані ремонтні роботи та отримані послуги на суму понад 100 тис. грн.

Як повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Черкаській області, про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи. Результати контрольного заходу розглянуті на засіданні колегії Монастирищенської райдержадміністрації, за підсумками якого прийнято відповідне розпорядження.
13.11.2012 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
17:31 13.11.2012 Skin_:
Ти, Поспєлов, дописуй ще і те, що за результатами ото тих ревізій, було притягнуто до дисциплінарної відповідадьності стільки твоїх інспекторів, скасовано надбавку стільком твоїм інспекторам, депремійовано стількох твоїх інспекторів. Розповідай, і про те як недоотримали кошти твої працівники, які роблять ото ті показники. Розповідай як ти любиш робити ті побори у своїй інспекції. Черкаська ДФІ такого безпрєдєлу ще ніколи не бачила. Шум про твої каральні міри, відносно своїх працівників, на устах у багатьох твоїх недругів. Дивись і телепереду скоро про себе побачиш, чи в ЗМІ прочитаєш. Це вже скоро. Точка кипіння на грані......