В Умані відкрили пам'ятний знак уманчанам, які загибли в АТО на Сході

Як інформує Вечірня Умань, 14 жовтня на Алеї Слави містяни відкрили пам’ятний знак загиблим уманчанам в зоні антитерористичної операції. На відкриття меморіалу завітали учасники АТО, рідні та близькі загиблих військовослужбовців, волонтери та представники влади.

Офіційно презентували меморіал учасник АТО, майор Олександр Джога та мер Олександр Цебрій.
В Умані відкрили пам'ятний знак уманчанам, які загибли в АТО на Сході

–Сьогодні ми відкрили пам’ятний знак нашим землякам, які віддали своє життя за мир в Україні, за наше світле та щасливе майбутнє. Символічним є те, що відкриваємо ми пам’ятний знак сьогодні, коли держава відзначає Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, та День українського козацтва. Чотири роки тому, на Майдані українці довели всьому світу своє прагнення жити в європейській демократичній державі, але боротьба не закінчилась. Сьогодні тисячі наших хлопців продовжують боротьбу на Сході захищаючи нашу країну від агресора. – звернувся до учасників мітингу мер, Олександр Цебрій.

Міською радою був оголошений конкурс на проект меморіалу. Кращою розробкою був визнаний проект уманського архітектора Віктора Лісаченка.

-Цей знак по своїй суті повинен нагадувати нам про те що , воля України , її державність не дається задарма. Кожен прапор, який є на знакові охороняє головний державний Прапор України, і головна ідея цього меморіалу це те, що повинен наступити мир на нашій землі. Моє щире побажання, щоб цих прапорів більше не добавлялось на цьому пам’ятнику. – зазначив архітектор.

Ініціаторами створення пам’ятнику виступили учасники АТО, громадські організації , волонтери та рідні загиблих.

За час АТО Уманщина втратила 20 військовослужбовців, імена яких викарбувані на монументі.
15.10.2018 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter