У Кам'янці 4 пари одночасно відсвяткували золоте весілля в Історичному музеї державного історико-культурного заповідника

За інформацією Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, весільні рушники, коровай і традиційний танець молодят… так у Кам’янці святкували «золоте весілля» чотири пари з різних населених пунктів району, які зібралися 11 жовтня під час відкриття виставки «Весільні фотографії» в Історичному музеї Кам’янського державного історико-культурного заповідника.
У Кам'янці 4 пари одночасно відсвяткували золоте весілля в Історичному музеї державного історико-культурного заповідника

В експозиції виставки – весільні фото за 110 років та весільні вбрання різних років. «Золоті весілля» стали родзинкою заходу.

На весільний рушник, як і півстоліття тому, стали Бармалюк Петро Євгенович та Ольга Андріївна (з м. Кам’янки), Маляр Микола Іванович та Ніна Миколаївна (з с. Грушківки), Бурка Віталій Андрійович та Ольга Іванівна (з с. Тимошівки), Гирич Петро Павлович та Лідія Тимофіївна (с. Флярківки).

Знайшли ювілейні пари та організували для них обряд «золотого весілля» працівники Кам’янського районного відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Черкаській області.

– Все пройшло дуже зворушливо. Деяким парам рушники розстеляли діти та внуки, які приїхали разом ними, – зазначила начальник Кам’янського районного відділу ДРАЦС Наталія Юрик.
12.10.2018 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter