У Черкасах відбувся форум «Робототехніка в нашому житті»

За повідомленням управління освіти і науки Черкаської ОДА , з нагоди Дня факультету електронних технологій і робототехніки Черкаського державного технологічного університету на базі закладу відбувся Форум «Робототехніка в нашому житті».

У рамках роботи Форуму гості, керівництво, викладачі та студенти закладу мали нагоду оглянути презентації кафедр факультету електронних технологій і робототехніки ЧДТУ та шкіл, що активно впроваджують вивчення робототехніки з використанням комплектів LEGO.
У Черкасах відбувся форум «Робототехніка в нашому житті»

Зокрема, серед презентованих кафедрою приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій експонатів – мобільні автономні роботи; роботизований прототип людської руки (дана розробка може бути як автономно керованою, так і керованою людиною. При автономному керуванні роботизована рука реалізовуватиме функцію маніпулятора та буде виконувати дії за наперед заданою програмою. В іншому випадку роботизованою рукою можна керувати за допомогою біопотенціалів, які знімаються з м’язів передпліччя людини, до яких роботизована рука приєднується за допомогою дротів та електрокардіографічних датчиків); робот-художник (кресляр), який є універсальною системою для навчання студентів роботі на верстатах з числовим програмним управлінням; лазерний гравіювальний станок; сконструйований та запрограмований автономний дирижабль тощо.

– У 2018 році кафедра приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій вперше розпочала підготовку студентів спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології за новою освітньою програмою «Робототехнічні системи та автоматизація», отже попереду очікуємо на нові амбітні розробки та досягнення в напрямку робототехніки та автоматизації, – розповідають на факультеті електронних технологій і робототехніки ЧДТУ.
У Черкасах відбувся форум «Робототехніка в нашому житті»

Учні Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка, Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка, Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату увазі присутніх запропонували зібрані та запрограмовані з конструктора LEGO Education EV3 моделі роботів, а також представили свої досягнення в оволодінні робототехнікою.

Відвідувачі виставки мали нагоду не лише оглянути представлені експонати, але і випробувати власні сили в робототехніці, взявши участь у змаганнях роботів «Сумо».
11.10.2018 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter