У міськраді Черкас інформують про наявну загрозу соціальним виплатам у жовтні

У міськраді Черкас інформують про наявну загрозу соціальним виплатам у жовтні Як інформують у міськраді Черкас, у жовтні під загрозою низка соціальних виплат. Такими є наслідки ухвали Черкаського окружного адміністративного суду від 24 вересня. Нею, нагадаємо, зупинено дію прийнятого 22 серпня рішення про зміни до міського бюджету.

Про це повідомляє директор департаменту соціальної політики Олег Гудзенко.

«Нині через блокування сесійного рішення немає плану асигнувань, це унеможливлює здійснення видатків на соціальну допомогу, – прокоментував Олег Гудзенко. – Ми можемо мати різні погляди на бюджет та його розподіл, але це в жодному разі не повинно відображатися на людях. Тим більше – для кого ці виплати такі необхідні та очікувані».

За його словами, нині затримують державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю; державну соціальну допомогу на догляд (на загальну суму 302 тисячі гривень), стипендію воїнам УПА; допомогу на оздоровлення для двох членів родин загиблих (у розмірі 10 тисяч гривень).

Водночас, під загрозою тепер і придбання житла для АТОвців на суму 9,6 млн грн та для дітей-сиріт вартістю понад мільйон гривень. Допомогти місту з цим бралася держава – тож під час сесії в серпні перерозподілили субвенцію із державного бюджету.

«Уже зараз до департаменту надходить низка скарг стосовно «гальмування» виплат. Я розумію обурення людей і підтримую їхнє бажання знайти справедливість», – говорить Олег Гудзенко.
10.10.2018 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter