У Черкасах провели семінар для держслужбовців відносно запобігання та протидії проявам корупції

У Черкасах провели семінар для держслужбовців відносно запобігання та протидії проявам корупції За інформацією Черкаської облради, в обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з метою підвищення професійного рівня та правової свідомості, формування однакового підходу до розуміння і застосування норм антикорупційного законодавства проведено тематичний семінар «Запобігання та протидія проявам корупції» для публічних службовців області.

В рамках навчання відбулось детальне обговорення практики застосування положень антикорупційного законодавства, вивчення особливостей взаємодії антикорупційних інституцій з органами влади та органами місцевого самоврядування.

Програму семінару реалізовували викладачі-практики. Кандидат юридичних наук Микола Сивак проаналізував корупційні ризики в діяльності публічних службовців, розкрив поняття викривачів корупції та роз’яснив гарантії захисту викривачів за законодавством України.

Провідний інспектор сектору з питань запобігання та виявлення корупції обласної державної адміністрації Вадим Сєрік обговорив із слухачами практичні аспекти функціонування системи запобігання корупції в Україні та впровадження електронного декларування.

Слід зазначити, що в умовах активної протидії проявам корупції в Центрі створена унікальна інтелектуальна платформа для обговорення актуальних питань з реалізації державної антикорупційної політики в регіоні, розроблені електронні кейси навчально-методичних матеріалів для слуха
10.10.2018 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter