Студенти Черкаського бізнес-коледжу збирають гроші для допомоги випускнику

Черкаський державний бізнес-коледж збирає благодійні кошти для допомоги своєму випускнику. Про це інформують у Черкаському прес-клубі.
Студенти Черкаського бізнес-коледжу збирають гроші для допомоги випускнику

Понад 16 тисяч гривень було зібрано студентами на благодійному ярмарку «Збережи майбутнє Тимофія Артикули» - для вартісної реабілітації хлопця, що травмувався торік.

- Тимофій зламав три шийних хребці, пірнаючи у річку минулого літа. Після складної операції цей мужній хлопець зміг продовжити навчання – за дистанційною системою, яку ми впровадили, і успішно закінчив коледж – проте йому так само потрібна допомога. Курси реабілітації, що допоможуть встати з інвалідного візка, коштують дуже дорого, і ми докладаємо всіх зусиль, щоб йому допомогти, - розповідає директор Черкаського державного бізнес-коледжу Олег Куклін. – Студенти коледжу ініціювали проведення благодійного ярмарку «Збережи майбутнє Тимофія Артикули». Вони підготували для продажу багато виробів hand made, різноманітних смаколиків. Під час ярмарки кожен міг залишити для Тимофія свої побажання на символічному «Дереві бажань». А гроші на допомогу Тимофію переказували навіть з-за кордону. Сьогодні наші студенти активно поширюють інформацію у соціальних мережах, а у коледжі продовжує стояти скринька для збору благодійних коштів, тож ми віримо, що спільними зусиллями зможемо стати частиною того дива, коли наш випускник зможе залишити інвалідний візок.
08.10.2018 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter