У міськраді Черкас збирають пропозиції щодо переліку товарів у подарункових наборах при народженні дитини

У міськраді Черкас збирають пропозиції щодо переліку товарів у подарункових наборах при народженні дитини Як інформують у міськраді Черкас, з 4 по 18 жовтня 2018 року департамент соціальної політики Черкаської міської ради проводить збір пропозицій щодо переліку товарів у подарункових наборах, які отримуватимуть черкаські матері при народженні дитини.

2 жовтня 2018 року виконком Черкаської міської ради затвердив порядок надання та перелік товарів у подарункових наборах із дитячими речами першої необхідності, які даруватимуть черкаським матерям при народженні дитини. Йдеться не про «пакунок малюка», який раніше затвердив Кабмін, а про додаткову допомогу, вже від міської ради.

Оскільки вміст набору викликав жваві дискусії в соціальних мережах, департамент соціальної політики пропонує всім небайдужим надати свої пропозиції щодо товарів, які потрібно включити до складу міського подарункового набору.

Збір пропозицій триватиме протягом двох тижнів з 4 по 18 жовтня 2018 року. Після цього департамент опрацює отримані пропозиції та винесе на розгляд виконавчого комітету уточнений перелік товарів до складу подарункового набору. При підготовці пропозицій просимо враховувати, що гранична вартість подарункового набору не може перевищувати 2000 грн.
05.10.2018 08:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter