У Черкасах пройшов VIII Форум молодих правників

У Черкасах пройшов VIII Форум молодих правниківVIII Форум молодих правників Черкащини провело Головне територіальне управління юстиції у Черкаській області на базі Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

Форум вже традиційно проходить напередодні Дня юриста, що відзначається 8 жовтня. У ньому взяли участь студенти правничих факультетів навчальних закладів Черкас, представники органів державної влади, безоплатної правової допомоги, прокуратури, судових та правоохоронних органів, адвокати, нотаріуси.
– Головна ідея форуму – налагодження ефективної та системної співпраці вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку юристів, з органами юстиції, провідними правниками, правничими організаціями завдяки чому молоді фахівці зможуть отримати теоретичні та практичні знання в різних галузях права, – зазначив, відкриваючи захід, начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк, відкриваючи захід.

У рамках проведення форуму було розглянуто актуальні теоретичні та практичні питання адаптації правової системи України до права ЄС, проблеми і перспективи модернізації системи надання безоплатної правової допомоги в Україні.

Крім того, студенти мали можливість взяти участь у фахових майстер-класах з питань практичного застосування законодавства у галузі господарського, цивільного, спадкового та кримінального права.
04.10.2018 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter